Aşk filmleri ile “Seni Seviyorum”….

Sevgililer günü yaklaşırken hepimizin aklına gelen ilk şeylerden biride hiç şüphesiz aşk filmleridir. Bende bunu düşündüm ve benim için en iyi olan 10 aşk filmi seçtim. Belki bir çoğunuz için en iyi olmasalar da benim listemde ilk sıralara yerleşmiş olabilirler…
İlk Aşk İlk Dans – Dirty Dancing
Özel Bir Kadın – Pretty Woman
Aşk Engel Tanımaz – Notting Hill

Sevginin Bağladıkları – Sleepless in Seattle

Kasımda Aşk Başkadır – Sweet November
New York’ta Bir Sonbahar – An Autumn in New York
Mesajınız Var – You’ve Got Mail
Melekler Şehri – City of Angels
Romeo & Juliet – Romeo ve Juliet
Hayalet – Ghost 

 

Benim en sevdiklerimden biridir Dirty Dancing….Peki bu unutulmayan aşk filmleri eşliğinde sevgilinize “seni seviyorum” diyebileceğiniz bir armağan seçmeyi düşünmez misiniz?  V2K designers Nişantaşı mağazasında kurulan ekranlarla sevgililer gününü sizin için bambaşka bir hale getiriyor.Bu yıl V2K designers’dan özel paketi ve aşk filmlerinin en romantik sahnelerinin hayat bulduğu kartpostallar hediye edebilirsiniz.

BİLLİONAİRE CLUB
Hafta sonuna keyifli başlayın. Sardunya adası Avrupa’nın Maldivleri olarak adlandırılan muhteşem sahillere sahip bir ada. Oldukça romantik bir ada. Sevgiliniz ile keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Yalnız gitmenizi tavsiye etmiyorum; çünkü adada sadece çiftleri görebiliyorsunuz. Adanın en iyi eğlence mekanı olarak gösterilen Billionaire Club’da çok ünlüyle karşılaşmanız bile söz konusu olabiliyor. Costa Smeralda sahilinde bulunan Billionaire Club İstanbul’da açıldı ve aynı konsept ile gece hayatını renklendiriyor. Daha önce gitme fırsatınız olmadı ise 3 Şubat Cuma akşamı “Costa Smeralda Night” parti ile hem eğlenceli bir gece geçirebilir hem de Sardunya adasına doğru bir yolculuğa çıkma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir