I Love Mavi

Nisan ayını çok severim. Bu ayda doğduğum için yılın 4. ayına torpil geçtiğim doğru. Ancak şunu da söylemeden geçmemeliyim; güneşin verdiği harika enerji ve dışarıdaki bahar kokusu insanı baştan çıkarmak için yeterli. Bahar yazın yaklaştığının habercisi. İçimiz ısınmaya başladığında artık ‘ne giysek, nereye gitsek’ soruları daha fazla kafamızı kurcalar olur. Bende bu güneşli günde tamda hazırlanmaya başlarken ısınan havayla dolabımda yerini yeniden alan nubuk ceketimi, dünyanın bir ucundan gelen harika beyaz filli tshirtümü ve tabi ki asla vazgeçemeyeceğim mavi jean pantolonumu hazırladım. Altına da ayağımdan çıkarmak istemediğim Louis Vuitton babetlerimi seçtim. Gün içinde ne giydim detaylarını tabiki snapchat ve instagramdan takip edebilirsiniz.

FullSizeRender

Beni takip edenler Mavi Jeans ile aramızdaki büyük aşkı bilir. Her sezon en az üç jean benim Mavi vazgeçilmezim arasına girer. Şu sıralar yoğun iş tempomdan alışverişe çıkamamış olsam da Mavi’den favorilerim alışveriş listemin başında yerini aldı. Cindy mom jean, her zaman olduğu gibi Ada tabiki listede ama bu sefer ekru olanı ile. Geçen kış en sevdiklerimden biri olan ve yeni sezondan da yerini koruyan Serena. Bu sezon dolabımda bir eksiği fark ettim kot ceket. Kot ceket özellikle baharda tam bir kurtarıcı. Günlük olarak kullanabileceğiniz gibi akşam serinliğinde stilinizi tamamlayabileceğiniz küçük bir detay.

MAVImavi4

Bilmeyenlere küçük bir uygulamayıda anlatmadan geçmek istemem. I love mavi etiketiyle paylaştığımız fotoğraflarımızı artık sizde ilovemavi.com üzerinden paylaşabilir ve stilin beğenilirse harika bir hediye kazanabilirsin. Sevgili Mavi, 25. yaşın kutlu olsun.

,