Mavi ile festival sezonu açılsın

Yazın güzel habercilerinden biride başlayan festival takvimleri. Benim için tabi ki festival denince ilk sırada Babylon Soundgarden geliyor. Geçen sene hepinizin bildiği gibi çok sevdiğim ve asla vazgeçemediğim markam olan ‘Mavi’nin davetlisi olarak festival alanında yerimi almıştım. Mavi standı başta olmak üzere tüm stantlarda birbirinden keyifli yarışmalar ve aktiviteler vardı. Müziğin, güneşin ve harika yemeklerin yanına birde denizin sesi eklenince keyfin ve huzurun kalbinde buluyorsunuz kendinizi. Bu yıl 4 Haziranda gerçekleşecek olan Babylon Soundgarden eğlencenin tadını çıkararak yazı karşılamaya davet ediyor.

“Stolen Dance” ile hepimizin tanıdığı Milky Chance, elektronik pop grubu Oscar & The Wolf, soul müziğin yeni soluklarından İngiliz müzisyen Jamie Woon, Büyük Ev Ablukada, Londralı enerjik indietronica grubu Is Tropical, elektronik müziğin en özgün isimlerinden  Jacques Greene, Detroit Techno Jimmy Edgar, son yılların disco kralı Tiger & Woods, dünya yeniden yorumladığı eklektronik müzik altyapıları ile Débruit ve İstanbul elektronik müzik sahnelerinin önde giden isimleri Kaan Düzarat, Tufan Demir unutulmaz bir festival için bir araya geliyor.

Babylon Soundgarden sponsorları arasında bu yılda yerini koruyan Mavi ile ben şimdiden festivale hazırlanmaya başladım. Keyifli bir hafta sonu geçirmek, kendimi müzikle şımartmak ve festival stilimle size bol bol tüyo verebilmek için yerimi alacağım. Biletler satışa çıktı bile. Zaman kaybetmeyin ve festivalde yerinizi almaya hazırlanın.

Youtube kanalımızın ilk videosu için geri sayıma başladık. Mavi’den hazırlayacağım festival stilimi çok yakında youtube kanalımda izleyebileceksiniz.

Doritos-Presents-Babylon-Soundgarden-Afiş