Nescafe Kahve Keyfini Evinize Getirebilecek mi?

Sevgili Fikrimühim sayesinde yeni ürün deneyimlemekten ve fikrimi paylaşmaktan çok mutlu oluyorum. Son olarak da reklamlarına çok sık rastladığım ve bir türlü deneme fırsatım olmayan Nescafe White Choco Mocha deneyimlemem için ayağıma kadar geldi. Ben günde 3-4 fincan kahve içenlerdenim. Bu yüzden de en az bir tanesi daha tatlı tercih ediyorum ve ilk tercihimde White chocolate oluyor. Nescafe evden çıkmak istemediğim zamanlar için evimi cafeye çevirme fırsatı sunuyor. Yoğun aroması ve süt lezzetiyle içinizi ısıtacak diye düşünüyorum.

Nescafe’nin yeni kahvesini beğenmesine beğendim ancak benim hoşuma gitmeyen ama sizin gidebilecek birkaç şey var. Mesela süt kokusu sıcak suyu eklediğiniz ilk anda çok yoğun hissediliyor. Benim gibi kokulara hassasiyetiniz büyükse sizi rahatsız edebilir. Lezzetle ilgili bir sorun yok. Kahve gayet lezzetli ve içimi çok rahat. Kahve sevmeyenler bile rahatça tadını çıkarabilir. Ancak, içtikten sonra ağızınızda kalan hafif bir yanık aroması var. Rahatsız edici mi? Çok değil.

Nescafe’nin evde kahve keyfimize keyif katmak için hazırladığı yeni lezzetler gerçekten çok başarılı. Birkaç denemeden sonra kusursuz lezzete ulaşacağına eminim. White Choco Mocha’yı bence denemeli ve sizde fikrinizi paylaşmalısınız. Cafe’de toplanmak yerine evde arkadaşlarla hafta sonunun tadını çıkarmak Nescafe ile daha eğlenceli.