PESHCE ile yaza merhaba!

Son dönemlerde kadın girişimcilerin oluşumları yüksek başarılar ile taçlanıyor. Gün geçtikçe ülkemizdeki kadın patronların hızla artması hemen hemen her sektörde kaliteyi arttırıyor. Size yeni bir markadan ve yine kadın patronların ne kadar keyifli ve kaliteli bir iş başardığından bahsetmek istiyorum. ‘PESHCE’.

Peshce, yeni bir marka. Markanın içerisinde şuanda ağırlıklı olarak peştamal ve peşkir bulunuyor. Peşkir ne diye soracak olursanız bir çeşit havlu diyelim aklınızda soru kalmasın. Peki, sizinde birkaç yıl öncesine kadar peştamal deyince aklımıza sadece hamam gelmez miydi? Ancak değişen trendler ve kalıplaşmış kullanım alanlarını yıkmak peştamalerinde aslında sandığımızdan daha kullanışlı olduğunu bize gösterdi. Plajda, sahilde piknik yaparken, şal olarak veya evde bazen aksesuarların konseptine uygun olarak masa örtüsü gibi bile kullanabildiğimiz peştemaller, şimdilerde harika kadınların ellerinden çıkıyor. Çiçeği burnunda bir marka olan Peshce keten ve pamuk ağırlıklı ürünleri ile ilkbahardan yaza geçişte benim enlerim arasında yerini aldı.

IMG_5199

www.pesh-ce.com

IMG_5210

www.pesh-ce.com

Doğal malzeme ile kendi üretimi yapan markanın en diğerlerinden en büyük farkı da bu. Sağlığınızı koruyan ve sizi daima gülümsetecek bir marka. Ürünlerin pürüzsüz dokularının yanında, suyu emme özelliği göz ardı edilemez. İlk kullanımdan önce yıkamadığınız takdirde büyük bir hayal kırıklığı yaşarsınız buna dikkat. Çünkü pamuk en sağlıklı ham maddedir. Ancak pamuklu bir havluyu veya peştamali kullanmadan önce yıkarsanız kullanımda suyu emme özelliğini en yüksek seviyeye taşırsınız. Peshce ürünleri yüksek oranlı pamuktan üretildiği ve 1. kalite olduğundan kullanmadan önce mutlaka yıkayın. Sentetikten uzak tamamı doğal olan ürün yelpazesine gelecek günlerde son yılların trendlerinden olan bambu, ve bambu-pamuk karışımı seçenekleri bulabileceksiniz.

Peshce, kullanım ve kalite bakımından standartları rakiplerinin üzerine çıkarmayı ilk günden başardı. Sadece bunla kalmayıp, tasarımları ile stilinizi tamamlayacak şık parçaları kullanıma sundur. Renkleri ve yaşam enerjisi dolu tasarımlar ile bir dünya markası olmayı hedefledikleri gözden kaçmayan detaylardan. Özellikle tatil bavulu hazırlarken olmazsa olmazınız olacağını düşündüğüm harika bir marka. Benim kalbimi çalan renkleri ile her tatile bir tane alıp götüreceğim kesin gibi görünüyor. Plaj sezonunu açmadan önce şal olarak kullanıp, festivalde stilimi tamamlayıp, plajda ise ‘bu havlu akşama anca kurur’ üçlüsünü tamamlayacak bir Peshce sahibi olmalısınız.

IMG_5206

www.pesh-ce.com

IMG_5215

www.pesh-ce.com

Hazır anneler günü yaklaşırken bence Peshce. com’a bir göz atın.  Peştemal, koltuk şalı, bornoz, peşkir ve birbirinden güzel daha birçok ürün çeşidi incelemeniz ve kullanırken konforunu hissetmeniz için yerini aldı. Anneler en iyisini hak eder ve unutmayın anneler en iyi çok çabuk fark eder. Online olarak Türkiye ve yurtdışından sipariş verebilirsiniz. Cildinizle temas eden her ürünün kalitesi ve güvenilirliği çok önemli unutmayın. Sizin için en değerli hediyeyi; cildinizi sanki ailenizden birileri gibi korumayı hedefleyen markanın adını gelecek günlerde sıkça duyacağız. Geleneksel olduğu kadar modern bir bakış açısı ile kültürümüzün izini taşıyan kusursuz bir iş olacağa benziyor.

IMG_5212

www.pesh-ce.com

IMG_5216

www.pesh-ce.com