Sanatla Değişen Dünya

Haftasonu yaklaşıyor ve hafta bitmeden keyifli zaman geçirebileceğiniz bir etkinlikten söz etmek istiyorum. Soul’n Art çatısı altında gerçekleşecek olan “alphabetic” karma fotoğraf sergisi 19 Ocak saat 19.00’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Profesyonel fotoğrafçılarım yanı sıra amatör fotoğrafçıların çalışmalarını da içinde bulunduğu etkinlik birçok hayvanseveri bir araya getiriyor. Karşılıksız sevgi ile sanatı bir araya getiren sanatçılar, günümüz dünyasını sanat sevgisi aşılayarak daha iyi bir dünya haline gelebileceğinin umudunu paylaşıyor. Sahipsiz Sokak Hayvanları Derneği (SHKD) aracılığı ile sokak hayvanlarına yaşama şansı tanımayı hedefleyen serginin; tüm kazancı derneğe aktarılacak.

Dünya sevgiyle baktığınızda daha güzel bir yer haline geliyor. Sanatla bir araya gelen sevgi ise gözlerinizle değil kalbinizle etrafa bakma ve yorumlama şansı tanıyor ki buda size yaşama ve mutlu olma tutkusunu armağan ediyor. Biraz sanat ve mutluluk diyelim. 19 Ocakta hem kendiniz hemde sahipsiz sokak hayvanları için daha keyifli bir dünya hayal edin ve etkinlikte buluşalım.